Jana Míčková

(1940-2020)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Carnival

    No.: 281455

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 16. 05. 2024 19:00

    serigraphy, 1955, 32 x 44 cm, signed lower/right J. Krahulíková 1955, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Strom ptačího života II.

    No.: 261845

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 21. 05. 2024 18:11

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Strom ptačího života I.

    No.: 261844

    Planned termination: 21. 05. 2024 18:12

    akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,5 x 64,5 cm, sign. DU Jana Míčková 1970, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Motýl

    No.: 239610

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 21. 05. 2024 18:13

    pastel, papír, 1970, 48 x 64 cm, sign. DU Jana 70, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Jana Míčková

    (1940-2020)

    Vešení prádla

    No.: 281924

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 16:36

    lept, 1962, 16,5 x 11,5 cm, sign. PD Jana 62, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)