Tadeusz Bartoš
(1970)Born 1970, previous education: SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem, lives and works at Prague.
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava I
No.: 281694Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:17
monotyp, 2023, 53,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, mimo tisk na několika místech ušpiněno od tiskařské barvy, papír nepatrně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava II
No.: 281695Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:18
monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava III
No.: 281696Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:19
monotyp, 2023, 52 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava IV
No.: 281697Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:20
monotyp, 2023, 51 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Tadeusz Bartoš
(1970)
Hlava V
No.: 281698Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:21
Tadeusz Bartoš
(1970)
Gryphon
No.: 281699Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:22
olej, plátno, 2018, 75 x 63 cm, sign. PD Tade 18, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at SOŠV Hollarovo náměstí and VOŠG Ústí nad Labem
Current price: 15.000 CZK (625 €)