Bidden items

  • Neznamý autor (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Totem (fotografie díla Jana Kodeta)

    No.: 612

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:07

    fotografie, 24 x 17,8 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    (1942-2009)

    No.: 613

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:08

    fotografie, 24 x 17,8 cm, místy poškozený papír

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Žena (fotografie díla Jana Kodeta)

    No.: 614

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:09

    fotografie, 24 x 18 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    (1942-2009)

    No.: 615

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:10

    fotografie, 24 x 18 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Postava ženy (fotografie díla Jana Kodeta)

    No.: 616

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:11

    fotografie, 24 x 18 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    (1942-2009)

    Postava (fotografie díla Jana Kodeta)

    No.: 617

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:12

    fotografie, 24,1 x 18,1 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Ženská postava (fotografie díla Jana Kodeta)

    No.: 618

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:13

    fotografie, 24 x 17,8 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Sedící (fotografie díla Jana Kodeta)

    No.: 619

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:14

    fotografie, 24 x 18 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Hledící

    No.: 620

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:15

    fotografie, 23,7 x 17,8 cm, kontaktní kopie z původních fotografických desek zhotovených Janem Reichem

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Neznámý autor (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Dvě postavy (fotografie díla Jana Kodeta)

    No.: 621

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:16

    fotografie, 17,8 x 23,8 cm, kontaktní kopie z původních fotografických desek zhotovených Janem Reichem, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Hrobka

    No.: 622

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:17

    fotografie, 23,9 x 18 cm, kontaktní kopie z původních fotografických desek zhotovených Janem Reichem

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Krajina (fotografie obrazu Kristiana Kodeta)

    No.: 623

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:18

    fotografie, 13,7 x 19,4 cm, vzadu značeno razítkem autora

    Current price: 10 CZK (1 €)

    (1942-2009)

    No.: 624

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:19

    fotografie, 19,9 x 14,5 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Rudolf Klimovič (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1917-1990)

    Podobizna Lva Nikolajeviče Tolstého

    No.: 625

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:20

    suchá jehla, 1955, 22 x 17 cm, sign. PD R. Klimovič 1955, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Vodrážka (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1894-1984)

    Lev Nikolajevič Tolstoj

    No.: 626

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:21

    litografie, 1953, 24 x 18,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Tomáš Blažek (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1884-1962)

    Hudební skladatel Vítězslav Novák

    No.: 627

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:22

    litografie, 1908, 34,2 x 23,7 cm, sign. LD J T Blažek , č. 7/50, vzadu razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the disciple of Prof. A. Hofbauer, J. Preisler and E. K. Liška

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Tondl (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1893-1980)

    Práce (cyklus šesti litografií)

    No.: 628

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:23

    5x litografie, 1944, všechny sign. PD Karel Tondl, chybí litografie č. 2, na obálce razítko Ministerstva kultury s popisem a nalepen štítek ZŠ Běchovická, lehce zašpiněná obálka, the disciple of prof. J. Loukota, V. Bukovac, J. Preisler and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, studied…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Feyfar (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1871-1935)

    Sušení sena

    No.: 629

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:24

    fotografie, kontaktní kopie z původní skleněné desky, 29,3 x 19,5 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Aljo Beran (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Dvojice

    No.: 630

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:25

    dřevoryt, 23,7 x 18,8 cm, sign. PD JBeran, č. 4/15

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • František Tichý (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1896-1961)

    Autoportrét

    No.: 631

    Auction price: 17.000 CZK (680 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:26

    litografie, 1944, 41,5 x 31,5 cm, rám, pravděpodobně oříznutý plakát výstavy Františka Tichého v Pošově galerii, při okrajích pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB…

    Current price: 17.000 CZK (680 €)

  • Zdenka Krejčová (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Pouť svatá

    No.: 632

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:27

    dřevoryt, 8,6 x 12 cm, sign. PD J. Krejčová, studied at The Secondary School of Arts in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 10 CZK (1 €)

  • Jiří Bouda (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1934-2015)

    Pohled na kostelní věž

    No.: 633

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:28

    litografie, 2011, 21 x 15,8 cm, sign. PD Jiří Bouda 11, autorský tisk, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • . (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Soubor Polské grafiky

    No.: 634

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:29

    bibliofílie, 1948, vydáno u Eduarda Stichnota. Potsdam, 1948, lehce zažloutlý papír, obálka poškozena

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Emil Wänke (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1901-?)

    Lidice

    No.: 635

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:30

    lept, 25 x 28,8 cm, sign. PD Emil Wänke, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Oldřich Kulhánek (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    Dvojice (PF 2002)

    No.: 636

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:31

    litografie, 2001, 16 x 6,5 cm, sign. DU OKulhánek 2001, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Dívka s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    No.: 637

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:32

    litografie, 2005, 9,7 x 4,5 cm, DU značeno na kameni O. Kulhánek 2006, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    No.: 638

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:33

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 639

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:34

    Current price: 500 CZK (20 €)

    No.: 640

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:35

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Hermensz van Riju Rembrandt (napodobitel) (Bibliofilská aukce (3. kolo))

    (1606-1669)

    Žebrák

    No.: 641

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 30. 01. 2020 15:36

    lept, 7,9 x 5,6 cm, kopie rytiny z 18. století

    Current price: 2.000 CZK (80 €)