Bidden items

  • Jaroslav Grus (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1891-1983)

    No.: 1061

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:41

    akvarel, papír, 30 x 42 cm, sign. PD J. Grus, rám, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Václav Hejna (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1914-1985)

    Dva akty

    No.: 1062

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:42

    tuš, tužka, papír, 12,6 x 31,5 cm, sign. LD Václav Hejna, zažloutlý, přeložený, lehce pokrčený papír, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Cze…

    Current price: 100 CZK (4 €)

    (1914-1985)

    No.: 1063

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:43

    pastel, papír, 38 x 30,5 cm, sign. PD VHejna, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artist…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Jaška (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1906-1982)

    Model na špičkách

    No.: 1064

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:44

    tuš, papír, 57 x 38 cm, při okrajích mírně potrhaný papír, na papíře skvrnky, the disciple of prof. Maratka and K. Stipl, member of SVU Ales, SVUM Hodonin, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • František Kaláb (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1908-1950)

    Sedící muž

    No.: 1065

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:45

    tužka, tuš, papír, 28 x 22 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, the disciple of prof. J. Benda and O.Nejedly, member of The Group of Fine Artists in Brno, The Manes Association of Fine Artists and KVU Ales

    Current price: 10 CZK (1 €)

    (1908-1950)

    No.: 1066

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:46

    2x tuš, papír, 21,8 x 24,6 a 22,2 x 28,4 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, při okrajích poškozený papír, the disciple of prof. J. Benda and O.Nejedly, member of The Group of Fine Artists in Brno, The Manes Association of Fine Ar…

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    (1908-1950)

    Motiv krajiny

    No.: 1067

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:47

    2x tuš, papír, 22,2 x 28,4 a 18 x 22,2 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, the disciple of prof. J. Benda and O.Nejedly, member of The Group of Fine Artists in Brno, The Manes Association of Fine Artists and KVU Ales

    Current price: 10 CZK (1 €)

    (1908-1950)

    No.: 1068

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:48

    2x tužka, akvarel, papír, 24,5 x 31,6 a 23 x 21,8 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysok, lehce zvlněný papír, the disciple of prof. J. Benda and O.Nejedly, member of The Group of Fine Artists in Brno, The Manes Association of Fine Ar…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Kroča (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    Extáze

    No.: 1069

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:49

    kombinovaná technika, běloba, papír, 1973, 20 x 28 cm, sign. PD Kroča 97, č. 72/100, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Načeradský (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    No.: 1070

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:50

    tuš, papír, 1963, 40,7 x 28,6 cm, monogramováno PD 17 10 63 N, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Zheng Pangiao (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    Studovna tiché kontemplace

    No.: 1071

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:51

    frotáž, 20. stol., 34,5 x 80,5 cm, podle obrazu z 18. st., zvlněný, na několika místech přeložený papír

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Pecháček (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    Staročeská chalupa

    No.: 1072

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:52

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 41 cm, sign. PD Pecháček, rám

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miroslav Pokluda (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1919)

    Cesta k vesnici

    No.: 1073

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:53

    tempera, papír, 53 x 87 cm, sign. PD Pokluda, rám

  • Michal Ranný (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1946-1981)

    Kameny

    No.: 1074

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:54

    akvarel, papír, 1976, 20,7 x 29,2 cm, rám, na zadní straně kresby uvedeno: 30. V. 76, vzadu popsáno: získáno z pozůstalosti 7.7.92, ev. číslo 1428, v později vytvořené kartotéce není uvedeno - pozn. Em. Ranného, , the disciple of prof. F. Jiroudek and J. John

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Karel Skála (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1908-2001)

    U vody

    No.: 1075

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:55

    tempera, papír, 1941, 15 x 19 cm, sign PD K. Skála 41, papírová pasparta, papír zezadu potištěn, zašlý papír,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • J. Šimovčiak (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    Údolí řeky

    No.: 1076

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:56

    kvaš, papír, 50 x 34,5 cm, sign. LD J. Šimovčiak, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Šrámek (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    Na konci vesnice

    No.: 1077

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:57

    tempera, papír, 28 x 27 cm, sign. PD Šrámek 59, rám

  • Věra Tatarová (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1966)

    Černo-bílá

    No.: 1078

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:58

    tuš, tempera, papír, 31 x 44 cm, sign. PD Tataro, rám

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Voříšek (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1924-1968)

    Lodě

    No.: 1079

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 15:59

    tempera, akvarel, papír, 1955, 20,5 x 28,5 cm, sign. LD B. Voříšek 55, rám, na rámu nepatrné oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • L. Adamus (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    Karlskirche ve Vídni

    No.: 1080

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 16:00

    lept, akvarel, 8,8 x 11,7 cm, sign. PD Adamus, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Kozina (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1881-?)

    Staronová synagoga s radnicí

    No.: 1081

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 16:01

    lept, 13 x 19,5 cm, sign. PD Boh. Kozina, rám

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Meyer (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1895-1952)

    Pražský motiv

    No.: 1082

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 16:02

    litografie, 26,5 x 19 cm, rám

    Current price: 30 CZK (2 €)

  • Alois Moravec (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    Práce na poli

    No.: 1083

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 16:03

    dřevoryt, 1927, 37,6 x 49 cm, sign. PD Moravec 1927, pasparta, lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The H…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Výlov Myslivského rybníka

    No.: 1084

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 16:04

    litografie, akvarel, papír, 1943, 20 x 28 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The H…

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Vladislav Röhling (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1878-1949)

    Stojící

    No.: 1085

    Planned termination: 13. 12. 2019 16:05

    lept, 17 x 9 cm, sign. PD V. Röhling, rám, the disciple of F. Zenisek

  • Max Švabinský (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    Ke cti Josefa Mánesa

    No.: 1086

    Planned termination: 13. 12. 2019 16:06

    tisk, nalepeno na kartonu, 44,5 x 30,5 cm, značeno. PD M. Švabinský, rám, na rámu oděrky,

  • Maxmilian Švabinský (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    Jan Štursa

    No.: 1087

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 16:07

    litografie, 1924, 32 x 26,8 cm, PU značeno na kameni MŠvabinský 1924, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Acade…

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Karl Tucek (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1889-1952)

    Pohled na klášter Melk v Rakousku

    No.: 1088

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 16:08

    lept, okolo roku 1920, 22 x 17,8 cm, sign. PD K. Tucek, na okraji papíru skvrny

    Current price: 150 CZK (6 €)

    (1889-1952)

    Mnichov

    No.: 1089

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 16:09

    lept, okolo roku 1920, 20,5 x 16,2 cm, sign. PD K. Tucek, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvr

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Josef Vaic (Fine Art (171st Christmas Auction) - online part)

    (1884-1961)

    Loretka

    No.: 1090

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 13. 12. 2019 16:10

    lept, 29 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, papír na levém a spodník okraji ušpiněn, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 1.100 CZK (44 €)