Dražené položky

  • Bohumil Ullrych (Internetová aukce )

    Svléknutá

    Položka č.: 237895

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:10

    akvarel, tuš, papír, 11,5 x 17,7 cm, sign. PD Ullrych , kousek levého dolního rohu utržen, pravý horní roh utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Ladislav Čepelák (Internetová aukce )

    (1924-2000)

    Oranice

    Položka č.: 232475

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (438 €)

    akvatinta, 1991, 44 x 62 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 22/100, v soupisu pod č. 728, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.800 CZK (438 €)

  • Jan Šafránek (Internetová aukce )

    Akt I

    Položka č.: 233018

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:11

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Žena v nehzližé

    Položka č.: 237896

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:12

    akvarel, tužka, papír, 1926, 27 x 16 cm, sign. PD Ullrych 26, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Akt II

    Položka č.: 233019

    Akt III

    Položka č.: 233020

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:13

    Koupání

    Položka č.: 237897

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:14

    akvarel, tuš, papír, 18 x 11,5 cm, pravý dolní roh papíru utržen, papír lehce zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová (Internetová aukce )

    Praha - Malá Strana

    Položka č.: 233558

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    litografie, 9,5 x 8,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 119/160, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Vlašská

    Položka č.: 235001

    Vyvolávací cena: 950 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:15

    litografie, 19,5 x 19,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 41/50, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 950 CZK (36 €)

    Getsemantská zahrada (Jeruzalém)

    Položka č.: 237910

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:16

    litografie, 37,5 x 32,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 21/100, papír na dolním a pravém okraji lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 4.400 CZK (163 €)

  • Slobodan Jevtič (Internetová aukce )

    Větší grafika

    Položka č.: 237265

    hlubotisk, 1991, 22 x 30 cm, sign. PD Slobodan Jevtič 91

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Kateřina Krausová (Internetová aukce )

    (1961)

    Kubánci

    Položka č.: 237616

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:17

    3 x linoryt, 2018, 3krát 18 x 18,5 cm, sign. PD KK a zezadu 2018 KK., studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

    Sedící dívka

    Položka č.: 238090

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:18

    akvarel, papír, 60,5 x 48,5 cm, papír při okrajích zažloutlý a zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

    (1961)

    Akt I

    Položka č.: 237617

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    kolorovaný slepotisk z dřevorytu, 2019, sign. PD 2019 KK., studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    (1961)

    Akt II

    Položka č.: 237618

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:19

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Jiří Mocek (Internetová aukce )

    Deníkový záznam

    Položka č.: 238333

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (149 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:20

    perokresba, papír, 1970, 30 x 42 cm, sign. PD J. Mocek 70, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.000 CZK (149 €)

    Pracující ženy (konvolut 4 akvarelů)

    Položka č.: 238098

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    akvarel, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, lehce zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Chodník a světlo (Studie)

    Položka č.: 238334

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (352 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:21

    kombinovaná technika, papír, 1995, 56 x 35,5 cm, sign. DU Mocek 95, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 9.500 CZK (352 €)

    Pnoucí hrozno VI.

    Položka č.: 238347

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:22

    dřevořez, 1989, 40 x 32 cm, sign. PD Jan Šafránek 1989, č. 2/40, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Figury / Strom (konvolut 3 akvarelů)

    Položka č.: 238099

    akvarel, tužka, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych , nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Obilné pole I.

    Položka č.: 238348

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:23

    dřevořez, soukromé studium u J. Eislera a J. Kříže, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, člen a spoluzakladatel výtvarné skupiny Tolerance´95

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Pnoucí hrozno IX.

    Položka č.: 238349

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:24

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Figury / Labutě (konvolut 5 skic)

    Položka č.: 238100

    akvarel, tuš, tužka, fix, papír, 49,5 x 35,6 cm, nalepeno na kartonu, papír zašlý, zažloutlý, jeden s akvarelů má pokrčený okraj, u druhého chybí kousek rohu papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Vladimír Komárek (Internetová aukce )

    Postava

    Položka č.: 238465

    Vyvolávací cena: 520 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:25

    dřevoryt, 18 x 8,5 cm, sign. PD V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 520 CZK (20 €)

  • Jan Otava (Internetová aukce )

    (1950)

    Goliáši

    Položka č.: 238495

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:26

    kombinovaná technika, , 1989, 17,5 x 25 cm, sign. PD Jan Otava 1989, č. 9/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Figury (konvolut 8 skic)

    Položka č.: 238102

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    akvarel, tuš, tužka papír, 35,9 x 51 cm, nalepeno na kartonu, zašlý, lehce zažloutlý papír, jedna s kreseb má natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    (1950)

    Velký list I.

    Položka č.: 238499

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:27

    kombinovaná technika, papír, 1990, 50 x 37,5 cm, sign. PD Jan Otava 1990, č. 10/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Olga Vychodilová (Internetová aukce )

    Země

    Položka č.: 238638

    Vyvolávací cena: 550 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:28

    lept, 12 x 10 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)

  • Pavel Šimon (Internetová aukce )

    (1920-1958)

    Objev

    Položka č.: 238130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    dřevoryt, 12 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Voda

    Položka č.: 238639

    Plánované ukončení: 18. 08. 2020 20:29

    lept, 12 x 9,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (21 €)