Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    William Shakespeare - Sonety

    No.: 6

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 15:05

    bibliofilie, 25,6 x 18 cm, 5x sign. litografie L. Jiřincová, vyd. Lyra Pragensis, Supraphon, Praha, 1987, ex. 120/200, pův. brož s obálkou, 29s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Písně ostrovů a bídy

    No.: 243

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:38

    bibliofilie, 1942, 20,5 x 12,5 cm, originální litografie Ludmily Jiřincové, 300 číslovaných výtisků tento má č. 30, původní vazba, 38 stran , mírně opotřebovaná vazba, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pavel Eisner - Matky

    No.: 260

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 15:55

    kniha, 21 x 13 cm, 1x sign. litografie ve frontispice L. Jiřincová, vyd. Melantrich, Praha, 1950, převazba s koženým hřbetem, obálka vevázána, 419s, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohádka o princezně Duši - Kamil Bednář

    No.: 358

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 17:33

    kniha, 1958, 24,5 x 17 cm, podpis Ludmily Jiřincové a Kamila Bednáře, Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, původní vazba s obálkou, 97 stran, obálka na hřbetu natržena, celkově opotřebena, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 242132

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:09

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Villon

    No.: 185636

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 01. 2020 18:06

    linocut, 7,2 x 5,3 cm, signed DM L. Jiřincová, paper slightly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 229104

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 03. 02. 2020 21:16

    litografie, 11,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Estimate: k CZK

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    No.: 240810

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:36

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    No.: 241261

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 17:32

    lept, akvatinta , 31,7 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , při pravém okraji rýha vyplněná tužkou, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 241262

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 17:33

    litografie, 31 x 20 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 9/30, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 241263

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 17:34

    litografie, 31,5 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    No.: 241656

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 19. 02. 2020 17:26

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.400 CZK (96 €)