Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    No.: 738

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 13:01

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Růže, Strom, Dívka s rouškou)

    No.: 914

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 15:57

    3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    No.: 915

    Planned termination: 27. 09. 2019 15:58

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 7 grafických listů

    No.: 916

    Planned termination: 27. 09. 2019 15:59

    7 x lept, cca 6 x 5 cm, všechny sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 7 grafických listů

    No.: 917

    Planned termination: 27. 09. 2019 16:00

    6 x litografie 1 x serigrafie, 14,5 x 8,3 až 4,7 x 3,7 cm, všechny sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 3 prints (Girl with Flowers, Girl with Butterfly, Portrait P.F. 1945)

    No.: 473

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 26. 09. 2019 15:00

    3 x lithography , 18,5 x 9,5 a 17 x 12 a 12,5 x 9 cm, all signed on lower/right L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Girl with roses

    No.: 472

    etching, 16 x 11,2 cm, signed lower/middle L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Portrait of the girl

    No.: 471

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    aquatint , 1950, 31,3 x 23,8 cm, signed on lower/right L. Jiřincová 50, framed, no. 1/12, slightly yellowed paper, small damages onn a frame, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Head of Christ

    No.: 470

    fix, paper , 17 x 13 cm, signed on lower/right L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 3 prints (Nude with butterflies, Girl with a veil, Girl with flowers)

    No.: 469

    3 x etching, 15,5 x 7,5 a 13 x 8,5 a 10,5 x 7,4 cm, all signed lower/middle L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Girl with basket

    No.: 468

    etching, 33,5 x 24 cm, signed on lower/right L. Jiřincová, mount frame , no. 173/200, paper at the edge of passe-partout brownish, dirty and slightly damaged passe-partout, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 3 prints (Girl with a book, Girl with a leaf, Portrait)

    No.: 467

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    3 x etching, 13 x 9,5 a 14,5 x 9,5 a 13,8 x 9 cm, all sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ship

    No.: 466

    colored etching, 7,6 x 11,5 cm, signed on lower/right L. Jiřincová, slightly yellowed paper, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    ladybug

    No.: 465

    tuš, watercolor , paper , 10 x 5,5 cm, signed lower/middle L. Jiřincová, framed, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.750 CZK (70 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 4 prints

    No.: 464

    4 x etching, cca 14 x 9 až 14 x 18 cm, all signed on lower/right L. jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 4 prints

    No.: 463

    4 x etching, cca 8 x 9,6 až 16 x 12 cm, all sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 4 prints

    No.: 462

    4 x lithography , cca 7 x 3,8 až 13 x 7 cm, all sign. L. Jiřincová, 1 x slightly damaged, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    No.: 235126

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 19:30

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Květ

    No.: 122846

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 23. 09. 2019 14:58

    lithography, 9,5 x 7 cm, signed DU L. Jiřincová, pasparta, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Strom s chorošem

    No.: 224856

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 25. 09. 2019 16:07

    lept, 14,9 x 12 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    U křížku

    No.: 234156

    Planned termination: 14. 10. 2019 19:10

    litografie, 32 x 27,3 cm, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon