Antonín Vojtek

  • Antonín Vojtek

    Cesta na Pohansko

    No.: 915

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 13:15

    olej, plátno, 2000, 55 x 45 cm, sign. PD A. Vojtek 2000, rám, vzadu nalepen štítek Galerie Slovácká potvrzujíci autorství,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Antonín Vojtek

    Stará Dyje od Kančí obory

    No.: 914

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 13:14

    olej, plátno, 2000, 55 x 40 cm, sign. PD A. Vojtek 2000, rám, vzadu nalepen štítek Galerie Slovácká potvrzujíci autorství,

    Last auctioneer: ID4*** History of bids

  • Antonín Vojtek

    Létaní IV.

    No.: 913

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 13:13

    olej, plátno, 1998, 40 x 34,5 cm, sign. PD A. Vojtek 1998, rám, vzadu nalepen autorský štítek,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Antonín Vojtek

    Rybník Apollo

    No.: 241689

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:17

    olej, plátno, 2001, 45 x 60 cm, sign. PD A. Vojtek 2001, rám, vzadu nalepen štítek Dílo: ČFVU, razítko Galerie Slovácka potvrdzující autorství, na rámu oděrky,

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Antonín Vojtek

    Tam na Pohansku

    No.: 241688

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:04

    Current price: 4.500 CZK (180 €)