Michal Klenecký

(1964)

  • Michal Klenecký

    (1964)

    Planety

    No.: 74

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2020 17:13

    olej, plátno, 50 x 70 cm, Střídavě se věnuje malířství, restaurování, malbě na pozadí pro film a také pracuje na 3D nástěnných malbách v interiéru. Obrazy maluje 30 let, má za sebou více než 40 společných i samostatných výstav. Většina obrazů je malovaná olejem špachtlovou technikou. Soustřeďuje se …

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids