V. Makovský

  • V. Makovský

    No.: 528

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2017 13:14

    olej, plátno, 1921, 57,5 x 59,5 cm, sign. PD Makovský 21, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 801 CZK (33 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids