J. Němeček

  • J. Němeček

    Z Jaroměřic

    No.: 536

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2017 13:45

    olej, plátno, 1950, 30,5 x 40,5 cm, sign. PD J Němeček 50, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids