Antonín Majer

  • Antonín Majer

    Luční kytice

    No.: 526

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 02. 2017 15:25

    litografie, 36,6 x 33 cm, sign. PD Ant. Majer, v místě původního rámu mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids