-
Neurčený autor
Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni
No.: 1240Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:17
akvarel, papír, 1946, 21 x 34,5 cm, sign. LD , rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Krajina před bouřkou
No.: 1323Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:16
akvarel, papír, 39 x 49,5 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Horská chata
No.: 1325Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:15
olej, plátno, 18 x 27,3 cm, sign. LD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neurčený autor
Kvetoucí akt
No.: 1328Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:14
tužka, papír, 1986, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD , rám, na rámu drobné opděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 201 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
-
Neurčený autor
Zasněžená krajina
No.: 1267Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:13
olej, plátno, 25 x 35 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neurčený autor
Řeka
No.: 1268Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:12
kvaš, pastel, ruční papír, 24,5 x 35 cm, rám, zašlý rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neurčený autor
Jezero u lesa
No.: 1271Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:11
olej, plátno, 31 x 41 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neurčený autor
Kytice
No.: 1274Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:10
olej, deska, 1919, 21 x 26 cm, sign. PD Magda 1919., rám, zezadu polité, pokroucená deska, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
-
Neurčený autor
Jezero
No.: 279037Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:18
akvarel, tužka, papír, 1888, 26,7 x 21,2 cm, sign. LD, rám, mírně zvlnéný papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Abstraktní kompozice
No.: 266390Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 19:12
serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Milovaný kraj - Návraty I
No.: 264952Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 18:54
linoryt, 20 x 13,3 cm, sign. PD F. Fišer, pasparta, zkušební tisk, zašlá páska pasparty, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Přehrada
No.: 281828Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
No.: 278933Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
-
Neurčený autor
St. Magdalena
No.: 281153Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:53
lept, 1949, 17,5 x 10,8 cm, sign. PD nečitelně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Neurčený autor
Krajina
No.: 281154Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:52
lept, 8,7 x 12,4 cm, sign. PD nečitelně, PD poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neurčený autor
Dům na kopci
No.: 278007Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2024 19:18
dřevoryt, 1927, 17,6 x 15,7 cm, sign. PD 1927, zažloutlý papír, místy ušpiněný a místy pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids
-
Neurčený autor
Ryby
No.: 277183Auction price: 120 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2024 18:54
suchá jehla, 12 x 5,2 cm, sign. PD, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neurčený autor
Hráči karet
No.: 270449Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:56
lavírovaná tuš, papír, 1946, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD 46, rám, na papíře i paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neurčený autor
Linie
No.: 270447Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:52
suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce porkčen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
-
Neurčený autor
Chalupy na podzim
No.: 269482Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 20:48
olej, plátno, 20 x 27,5 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neurčený autor
Biomorfní tvar
No.: 264715Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2024 19:38
tužka, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neurčený autor
Krajina
No.: 280853Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:19
olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neurčený autor
Krajina s domem
No.: 280854Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:18
olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neurčený autor
Lesní krajina
No.: 280927Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:13
uhel, papír, 1984, 21 x 31 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neurčený autor
Ulička
No.: 280962Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:11
akvarel, papír, 1970, 31,5 x 22 cm, sign. PD KA 70, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Neurčený autor
Silnice
No.: 280901Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:42
tisk, 2002, 25 x 17,5 cm, sign. PD nečitelně 2002, rám, č. 2/40, levý horní roh rámu poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neurčený autor
Staroměstské náměstí
No.: 280926Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:41
suchá jehla, 29 x 19 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
-
Neurčený autor
Pocta Josefu Čapkovi
No.: 280822Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:40
lept, 2008, 12,8 x 8,1 cm, sign. DU nečitelně, 60/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neurčený autor
Praha-Prašná brána
No.: 280852Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:37
tisk, 9,1 x 6,5 cm, sign. PD, rám, č. 130/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Neurčený autor
Klapky z klavíru
No.: 280856Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 10:36
lept, 1981, 16,5 x 10,4 cm, sign. PD, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids