auction history

  • Jiřina Adamová

    Figurální motiv

    No.: 234070

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 03. 2020 19:14

    litografie, 17,5 x 14,5 cm, sign. PD Jiřina Adamová, a. t. ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Václav Zeman

    Tvář

    No.: 243442

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 19:16

    dřevoryt, 1983, 9,2 x 14,9 cm, sign. PD V. Zeman 83, při pravém dolním okraji mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Marie Vořechová

    (1889-1974)

    Ex libris Jaroš Boh.

    No.: 243476

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 19:14

    lept, 5,4 x 5,7 cm, sign. PD M. Vořechová, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Mirka Věrčáková

    Carpe Diem

    No.: 223615

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 19:12

    tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2010, 20,9 x 14,9 cm, sign. DU Mirka 2010, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Alena Šlapáková

    Barevná abstrakce

    No.: 243451

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 19:08

    litografie, 1997, 17,4 x 8,4 cm, sign. PD AŠlapáková 97, 163/170, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 160 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Karel Svolinský

    Hudba

    No.: 211956

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 19:07

    serigraph, 17 x 8,5 cm, signed DM K. Svolinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Ass…

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Karel Svolinský

    Hlava dívky

    No.: 243440

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 19:06

    litografie, 6,9 x 4,9 cm, sign. DU K. Svolinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes As…

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Dagmar Sedláčková

    Ctirad a Šárka

    No.: 213133

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 19:04

    dřevořez, 1957, 23 x 13,8 cm, sign. PD D. Sedláčková 1957, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Nikolai Sakharov

    Pohled na Vltavu

    No.: 211173

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 19:03

    watercolour, paper, 1999, 31,8 x 41,9 cm, signed RD H. C. 1999, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

  • Nikolai Sakharov

    Staroměstské náměstí s koňmi

    No.: 211175

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 19:02

    watercolour, pencil, paper, 1999, 25,4 x 38,4 cm, signed RD H. C. 1999, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jiří Ryvola

    (1939)

    Terč

    No.: 243448

    Auction price: 40 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 19:00

    litografie, 2007, 9 x 8,4 cm, sign. PD Ryvola 07, 40/47, prvý dolní roh mírně ohnutý, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied Fine Arts at The School of Folk Arts - The Faculty of Education in Usti nad Labem

    Current price: 140 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Jiří Rejžek

    (1914-1986)

    U Švédské branky

    No.: 139089

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:59

    lithograph, 14,2 x 21,7 cm, signed RD Jiří Rejžek 1965, paper creased and dirty, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Lidicky at The Czech Technical University in Prague, the private disciple of V. Polivka, M. Bohac and V. Nowak

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jan Podhajský

    (1914-1965)

    Věž

    No.: 243453

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:56

    lept, 14,6 x 6,2 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Karel Oberthor

    Masopust

    No.: 243418

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:55

    litografie, 1961, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 61, PF 1961, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

    Roční období

    No.: 243469

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:53

    tuš, papír, 33,5 x 32,3 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Odpočinek na mezi

    No.: 193726

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:47

    etching, 16 x 10,6 cm, sign. RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    PF 1991

    No.: 243473

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:46

    mezzotinta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Vodopád

    No.: 243454

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:45

    litografie, 1988, 16,3 x 5,2 cm, sign. PD , PF, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kozoroh (Ex libris)

    No.: 243477

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:42

    lept, 9,8 x 9,8 cm, sign. PD, 45/140, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Kornelie Němečková

    Námluvy

    No.: 243437

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:40

    serigrafie, 1980, 24,8 x 17,8 cm, sign. PD Kornelie Němečková 80, 60/61, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Pohled na Malou Stranu

    No.: 243421

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:34

    litografie, 1982, 46,6 x 33,7 cm, sign. PD Jan Mácha 82, autorský tisk, při pravém okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Karlův most

    No.: 243528

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:33

    litografie, 16,8 x 59,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Nachtigal at The State Graphic School in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Liďák (Haďák)

    (1934-1983)

    Georges Popidou a Alain Poher

    No.: 216833

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:27

    tuš, koláž, papír, 50 x 42,5 cm, monogr. PD H., z cyklu Kdo je kdo, přeloženo, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Antonín Lhoták

    (1897-1975)

    Květiny

    No.: 179452

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:26

    watercolour, pencil, paper, 15,3 x 22 cm, collage on the reverse, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jan Kavan

    Podzim

    No.: 243420

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:23

    lept, akvatinta, 2000, 12,1 x 8,4 cm, sign. DU J Kavan MM, 32/100, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Dimitrij Kadrnožka

    No.: 201905

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:21

    lithograph, 1994, 17,5 x 8,2 cm, signed RD Kadrnožka 94, author's print, the disciple of A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and F. Troster at The Academy of Performing Arts in Prague, member of JUV

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    U Karlova mostu

    No.: 243422

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:20

    litografie, 1972, 20 x 10 cm, sign. PD V. Junek 72, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Antonín Jirout

    (1914)

    Les

    No.: 243438

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:19

    lept, 1964, 17,8 x 11,8 cm, sign. PD Jirout, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    No.: 211885

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:18

    lithograph, 1984, 17 x 14 cm, signed RD Jiroudek 84, dedication on the reverse, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. W. Nowak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Sedm v rijnu and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Pohled na věž

    No.: 223368

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 03. 2020 18:17

    linoryt, 34,9 x 21,6 cm, sign. DU LJandová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 150 CZK (6 €)