auction history

  • Paul Robert

    (1851-1923)

    Plavení koní

    No.: 226510

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2019 18:16

    olej, plátno, 57 x 91 cm, sign. PD paul Robert, rám, rám poškozen

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Eva Švankmajerová

    (1940-2005)

    Paky vily tady vyly chvíli

    No.: 234721

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2019 18:34

    pastel, papír, 1997, 88 x 60 cm, sign. PD Eva Švankmajerová 1997, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, studied Woodcarving at the atelier of V. Markup at The Secondary School of Applied Arts for Interior Design in Prague and Puppetry and Scenography at the atelier of prof. R. Lander at The Theatre F…

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Čtverec

    No.: 234701

    Auction price: 14.000 CZK (560 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2019 18:14

    olej, plátno, 135 x 120 cm, sign. DU Němec, the disciple of prof. A. Strnadel

    Current price: 14.000 CZK (560 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jiří Anderle

    Toccata

    No.: 234696

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2019 18:09

    lept, 1987, 49 x 33,5 cm, sign. DU Anderle, rám, pasparta, č. 17/150, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Ladislav Hojný

    Vlastní rozhovory - králík

    No.: 234981

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 06. 2019 15:40

    akvarel, tuš, tužka, papír, 2019, 37 x 28 cm, sign. LD Hojný Lad. 22.II. 2019, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

    No.: 234968

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 06. 2019 14:40

    leštěný bronz, v. 32 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

    Madona

    No.: 234967

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 06. 2019 14:35

    bronz, v. 32,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Dagmar Mahelková

    Zbraslav

    No.: 234963

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 06. 2019 14:15

    litografie, 21,5 x 16,2 cm, sign. PD D. Mahelková, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Bukinisté

    No.: 232801

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 06. 2019 12:55

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

    No.: 228660

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 06. 2019 10:45

    olej, karton, 21 x 29 cm, monogr. PD Ř, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Jiří John

    (1923-1972)

    Sedící dívka na schodech

    No.: 227354

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 06. 2019 10:00

    suchá jehla, 24,8 x 12,6 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kaplicky, member of UB 12, The Umelecka beseda and SCUG

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Vodník

    No.: 226731

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 06. 2019 13:55

    akvarel, tužka, papír, 1962, 48 x 35 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Jan Blaha

    (1961)

    Revoluce

    No.: 226130

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 06. 2019 13:05

    lept, suchá jehla, mezzotitna, 28,9 x 20 cm, sign. PD Jan Blaha, č. 15/45, při okrajích roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Applied Arts in Brno and The private graphic school of doc. Cerny in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Geometrická kompozice

    No.: 220361

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2019 13:30

    litografie, 13,2 x 10,2 cm, sign. PD JKaiser, č. 63/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Na honu

    No.: 220356

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2019 13:25

    dřevoryt, 21,5 x 14,5 cm, sign. PD MFlorian, č. 6/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Lampa smrti

    No.: 220351

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2019 13:10

    litografie, 1977, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 77, č. 9/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V ráji

    No.: 220292

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2019 10:50

    litografie, 1961, 12,5 x 19 cm, sign. LD Emil Kotrba 1961, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Jan Konůpek

    K.H. Mácha - Návrat

    No.: 220080

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2019 13:25

    lept, 10,4 x 17,2 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • František Kapsa

    Vesnice

    No.: 213076

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2019 12:30

    pastel on velour paper, 1981, 80 x 150 cm, signed in the lower left corner Kapsa 81, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • František Kapsa

    Pole

    No.: 213075

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2019 12:25

    pastel on velour paper, 1981, 60 x 130 cm, signed on lower middle Kapsa 81, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • F. Fridrich

    Krajina s rybníkem

    No.: 200177

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2019 11:20

    oil, canvas, 70 x 90 cm, sign. RD F. Frindrich, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Četník (PF 1976)

    No.: 180261

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2019 11:00

    glazed ceramics, 11,5 x 7,5 cm, sign. DM Kutálek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of prof. K. Pokorny

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Váza s květinou

    No.: 180255

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2019 10:50

    glazed ceramics, 12 x 7 cm, sign. DM Kutálek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of prof. K. Pokorny

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Bůžek (PF 1978)

    No.: 180252

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2019 10:35

    glazed ceramics, 15,5 x 9,5 cm, sign. DM Kutálek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of prof. K. Pokorny

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sova (PF 1975)

    No.: 180250

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2019 10:25

    glazed ceramics, 9 x 6,5 cm, sign. DM Kutálek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of prof. K. Pokorny

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Sova (PF 1975)

    No.: 180249

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 06. 2019 10:20

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Alfred Fuchs

    (1925-2003)

    Věže

    No.: 234954

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 23:18

    pastel, papír, 1975, 72 x 50 cm, sign. PD A. Fuchs 75, při horním okraji zbytky papírové lepenky, , the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Žena s hlavou z růží

    No.: 234953

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 23:10

    tisk, 47,5 x 36 cm, PD značeno Dalí, MDCCXC/MM, vydáno ateliérem Jobin, Paříž, 1984, na papíře slepotisková značka Dalí, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Herčík

    (1922)

    No.: 234950

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 23:04

    serigrafie, 72 x 17,5 cm, sign. PD Herčík, č. 25/200,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Démon slatě

    No.: 234949

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2019 23:02

    tisk, 1931, 49,5 x 34 cm, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 400 CZK (16 €)