auction history

  • František Bidlo

    (1895-1945)

    Pod Janem Žižkou

    No.: 225252

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 19:10

    tužka, tuš, papír, 24,5 x 34,5 cm, rám, lehce poškozený rám

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Třístěžnová plachetnice

    No.: 225221

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 19:06

    ink, oily crayon, paper, 17,4 x 24 cm, aback stamp: From inheritance of painter Václav Junek (1913-1976), No. 97, the disciple of prof. J. Benda and J. Obrovsky, member of The Association of Collectors and Friends of Ex libris

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Česačka jablek

    No.: 225174

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 19:04

    tempera, papír, 1943, 50 x 40 cm, sign. PD B. Ullrych 1943, ,

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    No.: 225173

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 19:02

    tempera, papír, 1945, 44,5 x 35 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, ,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Rybky

    No.: 232746

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 23:54

    dřevoryt, 8,8 x 11,4 cm, sign. PD, autorský tisk, levý spodní roh mírně zažloutlý, pravý horní roh přehnutý,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Alfréd Fuchs

    (1925-2003)

    Jihočeská vesnice

    No.: 232744

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 23:50

    litografie, 1991, 9,2 x 19 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 17/30, , the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Na cestě do Egypta

    No.: 232740

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 23:44

    lept, 5 x 8 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 143/200, , studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s kostlivcem, Ex libris Adolf Malý

    No.: 231137

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 22:42

    lept, 1946, 9,5 x 12 cm, sign. PD Fleissig 46, zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Spravedlnost, Ex libris Judr. Frant. Pišoft

    No.: 231136

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 22:40

    lept, 1945, 6 x 11,5 cm, sign. PD Fleissig 45, lehce zvlněný a zažloutlý papír, dolní okraj mírně pokčený,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Dvojice, Ex libris Břetislav Peterka

    No.: 231099

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 22:36

    lept, 1944, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Fleissig 44, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Alchymista, Ex libris B.Peterka

    No.: 231098

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 22:34

    lept, 1944, 9,5 x 15,5 cm, sign. PD Fleissig, zažloutlý papír, drobné fleky na papíře,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Pestrá kytice

    No.: 230790

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 22:30

    olej, dřevotříska, 1975, 95 x 42 cm, sign. PD Vácha 75, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, na rámu drobná poškození,

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Vladimír Vácha

    (1902-?)

    Zima na potoce

    No.: 230789

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 22:28

    olej, sololit, 1979, 46 x 86 cm, sign. PD Vácha 79, rám, vzadu nalepen štítek s popisem,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID1**3 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Výletní parník

    No.: 225154

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 22:18

    tužka, akvarel, papír, 1920, 28 x 43 cm, sign. PD B Ullrych 20, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karel Beneš

    Obchodník

    No.: 224737

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 22:14

    litografie, 1995, 35 x 28,5 cm, sign. DU KBeneš 95, rám, č.46/70, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Šnajderka

    Městské zákoutí

    No.: 224298

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 22:04

    litografie, 1924, 18,3 x 13,8 cm, sign. PD Šnajderka, rám, č. 5/10, nalepeno na kartonu, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

    Ex libris Josef Šolín)

    No.: 224279

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 22:00

    zinkografie, 9,2 x 7 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt s rukama za hlavou

    No.: 224113

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:54

    kvaš, papír, 1945, 44 x 34,5 cm, sign. PD B. Ullrych 1945, ,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    No.: 224111

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:53

    tempera, papír, 1945, 41 x 55 cm, sign. LD B. Ullrych 1945, vzadu popsáno autorem, ,

  • Bohumil Ullrych

    No.: 224112

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:52

    tempera, papír, 1942, 50 x 35 cm, sign. LD B. Ullrych 1942, vzadu popsáno autorem, ,

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na potoce

    No.: 224085

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:48

    olej, karton, 1931, 19,3 x 23 cm, sign. PD B. Ullrych 1931, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, ,

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Emil Jan Stanislav Kopřiva

    (1885-1938)

    Potok s chalupami

    No.: 222290

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:42

    olej, karton, 1928, 52,5 x 40,5 cm, sign. PD E Kopřiva 28, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Dr. Karel Skála

    No.: 222260

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:28

    dřevoryt, 5,3 x 9,7 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Spolek sběratelů

    No.: 222255

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:24

    litografie, 17,5 x 21,5 cm, sign. PD Emil Kotrba, pozvánka k valné hromadě Spolku sběratelů a přátel exlibris, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený papír, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Taneční pár

    No.: 222247

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:18

    dřevoryt, 1962, 12,5 x 6,8 cm, sign. LD Emil Kotrba 1962, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1983-1955)

    Polní cesta

    No.: 222221

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:17

    lept, 1933, 8,7 x 12,5 cm, sign. PD Fleissig 1933, zažloutlý papír,fleky na papíře, lehce poškozené okraje, poškození nezasahuje do tisku,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • František Kobliha

    Kolibřík, Ex libris St.Ulrich

    No.: 222227

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:16

    zinkografie, 5,6 x 8,5 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Kostel sv. Mikuláše na Malé straně, Ex libris Jar. Josefy

    No.: 222212

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 21:12

    lept, 1935, 8,5 x 15,5 cm, sign. PD Fleissig 1935, zažloutlý papír, lehce pokrčené kraje,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ex libris Čacký Miroslav

    No.: 220998

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 20:54

    litografie, 8,8 x 6,5 cm, sign. PD Emil Kotrba , lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Ex libris Mirro Pegrassi

    No.: 220953

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 20:48

    lept, 12,5 x 9 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 100 CZK (4 €)