auction history

  • .

    Die Medaillen Edition Deutsches Museum, 1

    No.: 1

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 20:00

    ryzost: Ag 999 / 1000 váha: 1 ks - 40, průměr: 45 mm, Muzejní edice 32 medailí ze stříbra v ryzosti 999/1000 a proof kvalitě. Každá medaile pozlacená ryzím zlatem zobrazuje velmi přitažlivým výtvarným způsobem nejdůležitější historické osobnosti německých vědních disciplín. Rubová strana medailí je…

    Current price: 22.500 CZK (938 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jan Saudek

    On those roaring sixties !

    No.: 5

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:13

    litografie, 47,5 x 37 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 17/85

    Current price: 24.000 CZK (1.000 €)

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

  • Jan Saudek

    Coca Cola

    No.: 2

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:10

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

  • Jan Saudek

    Marie č. 1

    No.: 8

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:07

    litografie, 18 x 23,5 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XX/L

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

  • Jan Saudek

    Life

    No.: 7

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:06

    serigrafie, 30 x 23 cm, sign. PD Jan Saudek, č. XL/L

    Current price: 17.000 CZK (709 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Jan Saudek

    Zeď

    No.: 1

    litografie, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 14/85

    Current price: 24.001 CZK (1.001 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Jan Saudek

    Marie č. 1

    No.: 6

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:05

    litografie, 2020, 37 x 48 cm, sign. PD Jan Saudek, E. A.

    Current price: 26.000 CZK (1.084 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jan Saudek

    Coca Cola- barevná

    No.: 3

  • Jan Saudek

    120km v hodině

    No.: 4

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 17:03

    litografie, 37 x 47 cm, sign. PD Jan Saudek, č. 21/85

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Josef Dlabal

    Praha jarní

    No.: 67

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 17:14

    olej, karton, 12,5 x 15 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Josef Dlabal

    Rozkvetlá Praha

    No.: 66

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 17:12

    olej, karton, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Japonské hory

    No.: 59

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 16:58

    olej, lepenka, 20,5 x 28,5 cm, sign. PD J. Dlabal, PN poškozeno, worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Josef Dlabal

    Pražský hrad s rozkvetlým stromem

    No.: 55

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 16:50

    olej, papír, 14,7 x 11,5 cm, sign. LD J. Dlabal

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pohled z rozkvetlého Petřína

    No.: 36

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 16:12

    olej, papír, 15 x 19,5 cm, sign. LD J. Dlabal, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 750 CZK (32 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražský hrad v květnu

    No.: 27

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 15:54

    olej, karton, 20,5 x 15 cm, sign. LD J.Dlabal, karton na zadní straně potištěn, Aantiqari.at Radhošťská, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Záložka

    No.: 102

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:41

    8x kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text:, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Záložka

    No.: 101

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:40

    kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text: Co mě nezabije, to mě posílí. - Nietzche, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Záložka

    No.: 100

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:39

    kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Záložka

    No.: 99

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:38

    kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text: všechny nástroje boží, jeden takový, druhý takový. - Dehmel, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Město

    No.: 97

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:36

    pastel, tužka, pauzovací papír, 1938, 15 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Ex libris Ota Hradečný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt v knihovně

    No.: 96

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:35

    tužka, pauzovací papír, 1928, 15,8 x 11 cm, sign. PD V. Fleissig 1928, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Kronikář

    No.: 95

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:34

    pastel, tužka, pauzovací papír, 1933, 13,7 x 10,6 cm, sign. PD V. Fleissig 1933, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malba na dům

    No.: 93

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:32

    tuš, běloba, pauzovací papír, 1938, 12 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, novoročenka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Horská krajina

    No.: 91

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:30

    tužka, papír, 1929, 15,3 x 9,5 cm, monogr. LN VF 1929, Ex libris Svatopluk Samek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Žena se lvem

    No.: 90

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:29

    tuš, pauzovací papír, 1932, 15 x 11,2 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Ex libris A. Lhota, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Knihovna alchymisty

    No.: 89

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:28

    tužka, pauzovací papír, 14,3 x 9,5 cm, Ex libris Zdeněk Šimánek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Alchymista

    No.: 88

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:27

    tužka, pauzovací papír, 1932, 15,8 x 11,2 cm, sign. LD V. Fleissig 1932, Ex libris Mr. Marco Birnholz, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Noční květina

    No.: 87

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:26

    tužka, pauzovací papír, 11 x 10,2 cm, Ex libris Olga Falladová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Tesař

    No.: 86

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:25

    tužka, pauzovací papír, 17,5 x 11,8 cm, Ex libris Jaroslav Novotný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Mein Buch

    No.: 85

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:24

    uhel, pauzovací papír, 1932, 15,2 x 10,8 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Ex libris Wilhelm Müller, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig

    Current price: 50 CZK (3 €)