Jitka Kolínská
(1930-1992)
A table
No.: 142Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 25. 04. 2024 15:00
monotype, 1956, 50,5 x 32 cm, sign. lower/right Kolínská 56, frame, newly adjusted, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Estimate: 30 000 - 35 000 CZK
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
In memoriam Froukje Koopmans
No.: 141Auction price: 1.800 CZK (75 €)
lithography, 1985, 38 x 22 cm, sign. lower/right J. Šerých 85, no. 2/60, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Art…
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Untitled
No.: 140Auction price: 6.000 CZK (250 €)
etching, 1967, 50 x 26 cm, sign. lower/right J. Šerých 67, E. A., studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Pr…
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Estimate: 12 000 - 15 000 CZK
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Cross
No.: 139Auction price: 7.000 CZK (292 €)
etching, 1964, 49 x 33 cm, sign. lower/right J. Šerých 64, frame, E. A., studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Art…
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Estimate: 12 000 - 15 000 CZK
Jaroslav Šerých
(1928-2014)
Without a name
No.: 138Auction price: 3.500 CZK (146 €)
etching, 1964, 27,5 x 22 cm, sign. lower/right J. Šerých 64, no. 28/30, studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts…
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Estimate: 6 000 - 10 000 CZK
Niki de Saint Phalle
(1930-2002)
Help
No.: 137Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
serigraphy, 1969, 32 x 41 cm, sign. lower/right Niki de St. Phalle, frame, no. 197/200
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Estimate: 50 000 - 70 000 CZK
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Dominik
No.: 13Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:12
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Madona s Josefem
No.: 12Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:11
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Jiří
No.: 11Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:10
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Izajáš
No.: 10Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:09
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Kain
No.: 9Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:08
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Mikuláš
No.: 8Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:07
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatá Filomena
No.: 7Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:06
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
sv. Anežka Římská
No.: 6Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:05
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Anděl
No.: 5Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:04
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Svatý Josef s Ježíškem
No.: 4Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:03
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Evangelista
No.: 3Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:02
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Andělé
No.: 2Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:01
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
No.: 1Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 04. 2024 18:00
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - v noci
No.: 64Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 19:01
autorizovaný laser print A4, 1969, 17,5 x 25,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sob…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - před knihkupectvím
No.: 63Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 19:00
autorizovaný laser print A4, 1969, 26 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr a…
Current price: 500 CZK (21 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - podhled
No.: 62Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:59
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,8 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr…
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - z boku
No.: 61Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:58
autorizovaný laser print A4, 1969, 26,2 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr…
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - detail
No.: 60Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:57
autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr …
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Milan Kundera, Paris - před kavárnou
No.: 59Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:56
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,5 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at…
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Josef Sudek a Sonja Bulati
No.: 58Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:55
autorizovaný laser print A4, 1976, 17,5 x 24,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Václav Chochola
(1923-2005)
Jiří Kolář
No.: 57Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:54
autorizovaný laser print A4, 1965, 17 x 24,9 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at T…
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Zátiší u Jana Zrzavého
No.: 56Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:53
autorizovaný laser print A4, 1969, 25,2 x 17,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
Václav Chochola
(1923-2005)
Jan Zrzavý v Mánesu
No.: 55Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:52
autorizovaný laser print A4, 1963, 24,9 x 17,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at…
Current price: 200 CZK (9 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Jan Zrzavý s lampou
No.: 54Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2024 18:51
autorizovaný laser print A4, 1961, 17,3 x 22,9 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), the disciple of prof. Skopec and Sobr at …
Current price: 200 CZK (9 €)