Miroslav Mužík

  • Miroslav Mužík

    Hora před bořkou

    No.: 211345

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2019 17:44

    akryl, plátno, 2007, 50 x 70 cm, sign. PD MUŽÍK 07, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids