J. Kalousek?

  • J. Kalousek?

    Mostecká věž

    No.: 237190

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 07. 2019 19:56

    akvarel, tuš, papír, 1987, 46 x 28,8 cm, sign. PD, pasparta, při levém okraji patrné zbytky skvrny od vody, pasparta místy odlepená,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids