Karel Špillar

(1871-1939)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    V objetí

    No.: 236768

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 16:32

    litografie, 1927, 18 x 12 cm, sign. LD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara , lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    U řeky

    No.: 236767

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 16:31

    litografie, 45 x 37,5 cm, DU značeno na kameni K. Špillar, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Čestný diplom, sdružení zahrádkářů

    No.: 230225

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2019 13:57

    lithography, 1923, 51,5 x 38,5 cm, signed upper/left na kameni K. Špillar 1923, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.900 CZK (76 €)