On-line auction

auction history

  • Jaroslav Jirotka

    Cesta mezi poli

    No.: 241611

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 16:41

    olej, karton, 39,5 x 49 cm, sign. LD Jar. Jirotka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Jaroslav Jirotka

    Pod těžkými mraky

    No.: 241610

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 16:40

    olej, karton, 1924, 34,5 x 44,5 cm, sign. PD Jar. Jirotka Chrudim II/24, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočinek

    No.: 241598

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 16:28

    olej, karton, 56 x 71 cm,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Na náměstí v Kolíně

    No.: 241594

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 16:27

    olej, plátno, 38 x 43,5 cm, sign. PD VStein, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Zátiší s květinami a ovocem

    No.: 241593

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 16:23

    olej, plátno, 73 x 89 cm, sign. LD G. Reiter, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jindřich Dostál

    (1904-?)

    Slunečnice

    No.: 241583

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 16:13

    olej, plátno, 54 x 40 cm, sign. PD JDostál, rám, Malíř a zahradní architekt Jindřich Dostál se proslavil neobvyklou technikou - malováním prsty. Potštejnský rodák Jindřich Dostál (nar. 1904) byl nejdříve zahradníkem na zámku Doudleby nad Orlicí. Od roku 1922 maloval v Paříži na Montmartru a pak odje…

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

    Hra s vláčkem

    No.: 241574

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 16:04

    olej, karton, 26,5 x 35,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Pod třešní

    No.: 241564

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 15:54

    japonský dřevoryt, 34,8 x 23,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, pokrčený, místy poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Legenda o hadovi

    No.: 241563

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 15:53

    dřevoryt, 35 x 23 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Bacchus

    No.: 241556

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 15:46

    lept, 20,6 x 12,7 cm, sign. DU Vladimír Kulhánek, , the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Rakev

    No.: 241552

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 15:42

    litografie, 1980, 42 x 30 cm, sign. PD K. Chaba 80, č. 30/75, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Jan Zrzavý

    Anděl

    No.: 241549

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 15:39

    lept, 14,5 x 9,2 cm, značeno LH JZ, pravděpodobně zkušební tisk, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Zdeněk Sýkora: Grafika

    No.: 241547

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 15:37

    serigrafie, 99 x 68,5 cm, sign. DU Sýkora, rám, plakát k výstavě v Galerii Františka Drtikola, Příbram 11. 4. - 31. 5. 2008, studied at The technical University in Pribram, The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, F. Kovarna, K. Lidicky, M. Salcmann and V. Denkstein …

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • František Gross

    (1909-1985)

    No.: 241536

    Auction price: 11.200 CZK (448 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 15:26

    litografie, 1982, 58,5 x 39,5 cm, sign. PD F. Gross, rám, č. 8/44, LD přípis: Paní Heleně Kohoutové přátelsky F. Gross, na rámu oděrky, , the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists …

    Current price: 11.200 CZK (448 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Aleš Lamr

    Řádění ďasíků a 2 koně

    No.: 241517

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 15:07

    perokresba, fix, papír, 1981, 37 x 24 cm, sign. DU A- Lamr 81, dole připsán autorský název, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • František Volf

    (1897-1983)

    Na podzim u Blanice / Rýžovište

    No.: 241461

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 17:31

    olej, plátno, 1952, 63 x 93 cm, sign. PD Franta Volf, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky,

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 241459

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 17:29

    olej, karton, 90 x 70 cm, sign. PD Vaic, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Smrt Adonisova

    No.: 241453

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 17:23

    olej, plátno, 1922, 63 x 78 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1922, rám, vzadu razítka: Vystavováno: Šumavské muzeum Kašperské hory, Vystoveno ve výtarném středisku Aleeš,

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    No.: 241452

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 17:22

    olej, plátno, 1919, 64 x 78 cm, sign. LD B. Ullrych 19., rám,

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • František Milan Lejček

    (1896-?)

    Stařeček z Veselí

    No.: 241442

    Auction price: 5.900 CZK (236 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 17:12

    olej, plátno, karton, 37 x 24 cm, sign. LD Lejček, rám

    Current price: 6.900 CZK (276 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Jiří Bouda

    (1934-201)

    Údržba

    No.: 241417

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 16:47

    litografie, 1980, 28,1 x 21 cm, sign. PD Jiří Bouda 80, č. 31/110, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    V ateliéru

    No.: 241402

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 16:32

    olej, plátno, 60 x 90 cm, sign. PD Žižka, rám, Výborný malíř a ilustrátor. Měl řadu samostatných výstav u nás i ve světě, např. v Kolíně nad Rýnem, v Itálii či v USA. Studoval na Akademii výtvarného umění u K. Součka a A. Paderlíka. Ve svých malbách s oblibou zobrazoval zejména ženské tělo ve všech …

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Radan Wagner

    Krajina s archetypy (vejcem)

    No.: 241401

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 16:31

    olej, plátno, 2001, 95 x 80 cm, sign. PD Wagner 01, rám, vzadu posáno autorem

  • Ota Janeček

    Portrét Vlastimila Brodského

    No.: 241381

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 16:11

    uhel, pastel, papír, 1956, 50,5 x 37 cm, sign. PD Ota Janeček 1956, pasparta, portrét zachycuje slavného herce v období, kdy Vlastimil Brodský s dobrým přítelem Otou Janečkem sdílel společný byt, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of …

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Václav Alois Šrůtek

    (1912)

    No.: 241378

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 16:08

    olej, překližka, 1990, 24 x 30,5 cm, sign. PD V. A. Šrůtek, rám, vzadu štítek D plus Gallery- Prague

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Slavoj Kovařík

    (1923-2003)

    Abstraktní motiv

    No.: 241374

    Auction price: 6.400 CZK (256 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 16:04

    olej, koláž, tuš, tempera, papír, 1986, 43 x 59,5 cm, sign. PD S. Kovařík 86, rám, the disciple of prof. E. Filla, member of SCVU, Parabola and Konfrontace

    Current price: 6.400 CZK (256 €)

  • Viktor Oliva

    (1861-1928)

    Křižáci

    No.: 241349

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 15:42

    tuš, běloba, papír, 26 x 34 cm, monogr. PD VO, rám, ilustrace k románu Heynryka Sienkiewicze, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Sequens at The Academy of Fine Arts in Prague

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • J. Otipka

    Ženský akt

    No.: 241329

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 15:19

    olej, plátno, 1958, 90 x 70 cm, sign. LN J. Otipka 58, rám, na plátně vytlačen blind rám

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Inka Krčmářová

    (1900)

    Chalupy

    No.: 241319

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 15:09

    olej, plátno, 44 x 48 cm, sign. LD I. Krčmářová, rám, na rámu oděrky,

  • Oskar Brázda

    (1888-1977)

    No.: 241313

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 02. 2020 15:03

    olej, lepenka, 1967, 31,5 x 31 cm, sign. PD O. Brázda 1967, rám, the disciple of R. Bochner and K.Pochwalski at The Academy of Arts in Vienna

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids