On-line auction

auction history

  • Vladimír Drápal

    (1921)

    Husy na dvoře

    No.: 236865

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 18:09

    lept, 1960, 30,5x 22,5 cm, sign. PDV. Drápal 60, zažloutlý, při okrajích natržený papír, stočeno

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Papilio machaon

    No.: 236851

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:55

    litografie, 1997, 32,5 x 45,1 cm, sign. PD Vl. Bauer 97, 1/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jiří Kubíček

    Městečko

    No.: 236840

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:44

    tempera, papír, 36,2 x 49,2 cm, sign. PD Jiří Kubíček, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. F. Muzika

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    No.: 236838

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:42

    linoryt, 1978, 26,5 x 12,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Madona

    No.: 236837

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:41

    linoryt, 1978, 21,5 x 11,5 cm, sign. DU Wielgus, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Benátská ulička

    No.: 236827

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:31

    novotisk, 19,7 x 10 cm, PD značeno razítkem T. F. Šimon, č. 17/20, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    No.: 236825

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:29

    monotyp, papír, 2018, 16 x 11 cm, sign. PD Jiří Salajka 2018

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jiří Salajka

    (1933-2008)

    No.: 236822

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:26

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Zátiší s třešněmi

    No.: 236816

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:20

    olej, kartob, 35 x 45 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Vlčí máky

    No.: 236814

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:18

    olej, plátno, 67 x 72 cm, sign. PD, rám

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Gustav S. Maran

    (1886-1983)

    Lesní cesta

    No.: 236812

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:16

    olej, plátno, 67 x 59,5 cm, sign. PD G. S. Maran, rám, zkrakelováno

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Ležící ženský akt

    No.: 236802

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:06

    tužka, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD Václav Hejna, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic A…

    Current price: 608 CZK (25 €)

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s květinami hnědo zelená

    No.: 236798

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:02

    litografie, 1986, 41,7 x 30,8 cm, sign. PD Z. Burgetová 86 , 20/100, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Zdeňka Burgetová

    Dívka s branami

    No.: 236797

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 17:01

    litografie, 1994, 40 x 29,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, 18/90, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of C. Bouda, K. Lidicky and K. Endrys at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Rubeš

    Hradčany

    No.: 236791

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 16:55

    akvarel, tuš, papír, 1992, 22 x 82 cm, sign. PD Rubeš 92, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    V objetí

    No.: 236768

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 16:32

    litografie, 1927, 18 x 12 cm, sign. LD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara , lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    U řeky

    No.: 236767

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 16:31

    litografie, 45 x 37,5 cm, DU značeno na kameni K. Špillar, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Michal Nesázal

    (1963)

    No.: 236753

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 16:17

    litografie, 1997, 34 x 23 cm, sign. PD Nesázal Michal 1997, , the constituent member of the group Pondeli

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID2**5 History of bids

  • Ferdinand Löffelmann

    Krajina s řekou

    No.: 236751

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 16:15

    olej, karton, 38 x 98 cm, sign. LD Löffelman, rám, malba radotínského malíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Kuklík

    Na hřišti

    No.: 236749

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 16:13

    akvatinta, mezzotinta, 1974, 7,2 x 15,5 cm, sign. DU L. Kuklík 1974, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Dívčí akty u řeky

    No.: 236742

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 16:06

    akvarel, papír, 1971, 35,2 x 49,5 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studied Fine Arts at the atelier of prof. K. Fahringer at The Academy in Vienna

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Reynek

    (1892-1971)

    No.: 236735

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 15:59

    suchá jehla, lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD Reynek, grafika lehce pomuchlaná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • František Zavázal

    (1878-?)

    Kytice růží

    No.: 236727

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 15:51

    olej, lepenka, 1949, 35 x 45 cm, sign. PD FZavázal, rám, v pravé části malba mírně poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královský pár

    No.: 236723

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 15:47

    kombinovaná technika, pastel, polystyren, 23 x 9,3 cm, autorská adjustace do celofánu, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Art…

  • Pavel Roučka

    Dostojevský: Bílé noci Bytná

    No.: 236719

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 15:43

    tuš, akvarel, papír, 28,5 x 20,3 cm, vzadu popsáno autorem, , studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Dřímající děvče

    No.: 236711

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 15:35

    litografie, 1921, 16,8 x 13 cm, sign. PD R. Kremlička, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 236709

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 15:33

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Milan Erazim

    Na špici No I.

    No.: 236704

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 15:28

    litografie, 1985, 59,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Erazim 85, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Isaac Celnikier

    (1923-2011)

    Chateau London

    No.: 236703

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 15:27

    suchá jehla, 1974, 10,4 x 17,1 cm, sign. PD Celnikier, autorský tisk, PD věnování, popsáno autorem Du Chateau London, papír mírně zažloutlý, několik zahnědlých skvrnek mimo tisk,

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Před věží

    No.: 236690

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 15:14

    kombinovaná technika, staniol, 26 x 13 cm, kliprám, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts decoratifs in Paris

    Current price: 3.000 CZK (120 €)