On-line auction

auction history

  • Svatopluk Klimeš

    Tři polibky

    No.: 234517

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 19:14

    koláž, kombinovaná technika, 2016-2017, 31,3 x 38,5 cm, sign. DU 2016-17 Klimeš, pasparta, rám, Svatopluk Klimeš je vizuální umělec, který ve své tvorbě prolíná nejrůznější výrazová media. Od tradičních jako je kresba či malba, až po nová media. Stejně tak, jak autor přistupuje k různorodosti ve výt…

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Petr Nikl

    Pták

    No.: 234498

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 18:55

    tužka, papír, 1993, 30 x 21,1 cm, sign. PD Petr Nikl 93, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Paderlik

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jiří Anderle

    Motýl a žena

    No.: 234495

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 18:52

    lept, akvatinta, 24 x 19,5 cm, sign. DU Anderle, pasparta, rám, č. 63/150, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jiří Anderle

    Bez názvu II

    No.: 234494

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 18:51

    lept, akvatinta, 29,5 x 19,5 cm, sign. DU Anderle, pasparta, rám, č. 45/150, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jiří Anderle

    Motýl a dívka

    No.: 234493

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 18:50

    lept, akvatinta, 10,5 x 7,3 cm, sign. DU Anderle, pasparta, rám, č. 56/150, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.100 CZK (124 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Helena Wernischová

    Bestiář

    No.: 234487

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 18:44

    akvarel, tuš, koláž, papír, 1998, 29 x 42,5 cm, sign. DU Wernischová 1998, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Molo

    No.: 234482

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 18:39

    litografie, 33 x 52,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 55/100, , the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

  • František Vlach

    Ošklivá hra

    No.: 234480

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 18:37

    litografie, 1996, 53,5 x 42,5 cm, sign. PD Vlach 96, autorský tisk,

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Eva Vlasáková

    Časné jarní dny v Mechelen

    No.: 234476

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 18:33

    lept, 58,5 x 50 cm, sign. PD Eva Vlasáková, 17/35, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Muzika, C. Rayne

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Dagmar Vašáková

    Vrba

    No.: 234475

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 18:32

    lept, suchá jehla, 1989, 64,5 x 49,5 cm, sign. PD Da Vášak 89, 25/60, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Dobříšské nokturno

    No.: 234451

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 18:08

    linoryt, 1989, 37 x 46 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 89, 19/25, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Benda and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, founder of Klub knihy …

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Lubomír Štefka

    No.: 234450

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 07. 2019 18:07

    akvarel, papír, 1985, 41,7 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 85, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Karel Svolinský

    No.: 234423

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 19:20

    linoryt, 22,8 x 17,5 cm, sign. PD K. Svolinský, při okrajích mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Roučka

    No.: 234417

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 19:14

    litografie, 1995, 54,3 x 38 cm, sign. DU Roučka 95, rám, 1/3, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Variace na gotiku

    No.: 234415

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 19:12

    kombinovaná technika, papír, 41,5 x 29,8 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Pavel Poličanský

    Slunečnice II.

    No.: 234408

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 19:05

    olej, plátno, 1993, 80 x 50 cm, sign. LD Poličanský 93, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Miroslav Pošvic

    No.: 234398

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 18:55

    litografie, 2017, 22,8 x 19,6 cm, sign. PD M. Pošvic 2017, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphic in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Pavel Piekar

    Les

    No.: 234393

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 18:50

    linoryt, 1990-92, 28,4 x 25 cm, sign. PD Pavel Piekar 1990-92, 6/10, při dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study of Fine Arts at the atelier of B. Kutil and the Hladiks

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Pavel Piekar

    Prostor krajiny

    No.: 234390

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 18:47

    linoryt, 1991, 24,5 x 20,5 cm, sign. PD Pavel Piekar 1991, 3/8, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study of Fine Arts at the atelier of B. Kutil and the Hladiks

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Ha-Ha

    No.: 234385

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 18:42

    litografie, 2005, 49,5 x 40,5 cm, sign. PD B. Ovčáčková 2005, č. 30/30, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of L. Cepelak

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

    Postava

    No.: 234381

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 18:38

    olej, plátno, 70 x 55 cm, sign. PD nečitelně, blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Nešleha

    (1937-2003)

    Vnitřní prostor

    No.: 234379

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 18:36

    litografie, 1997, 40 x 30 cm, sign. PD Nešleha P. 97, 91/115, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Fisarek

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    No.: 234378

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 18:35

    litografie, 1973, 40,2 x 30 cm, sign. PD Eva Natus - Šalamounová 1973, pasparta, 17/30, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, tisk V. Fiala, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. W. Funkat and W. Sitt at Hochschule für industrielle Formgestaltung in Halle, later of A. Ho…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ladi Novotný

    No.: 234374

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 18:31

    fotografie, 45,2 x 30,3 cm, sign. na zadní straně Ladi..Novotný, papír Kodak Professional Endura paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Postavy

    No.: 234360

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 18:17

    lept, 1995, 13,2 x 20 cm, sign. DU Liesler 95, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Dáma s kloboukem

    No.: 234321

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2019 19:18

    suchá jehla na ručním papíře, 27,3 x 12,6 cm, sign. DU Jar. Krcal, 45717, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Metamorphosis of Narcissus

    No.: 234292

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2019 18:49

    tisk, 25,2 x 39 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXLIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Shirley Temple

    No.: 234291

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2019 18:48

    tisk, 29,9 x 39,9 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCMXXV/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

  • Jiří František Dvořák

    Tvář nahoty II

    No.: 234271

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2019 18:28

    pastel, tuš, papír, 44,7 x 33,1 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • David Cajthaml

    Slova a svaly

    No.: 234258

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 07. 2019 18:15

    linoryt, 2010, 24,8 x 34 cm, sign. PD David Cajthaml 20.1.2010, č. 9/16, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson,

    Current price: 500 CZK (20 €)