On-line auction

auction history

  • Jirka Houska

    Skřítek s modrým krokodýlem

    No.: 239119

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2019 10:22

    olej na plátně, 2015, 20 x 20 cm

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Bohumír Bob Hochman

    Láska

    No.: 239117

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2019 10:20

    tuš na plátně s grafitem, 2018, 70 x 50 cm, PD

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Bohumír Bob Hochman

    Gotická duše

    No.: 239116

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2019 10:19

    tuš na plátně, 2018, 70 x 50 cm, LD

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID2**3 History of bids

  • Petr A. Hampl

    Odpočinek II

    No.: 239109

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2019 10:12

    grafický list, černobílý lept, 40 x 30 cm, PD, 9/20

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Igor Grimmich

    In Blue

    No.: 239106

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2019 10:09

    akryl na plátně, 2017, 50 x 50 cm, LD

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Jan Gemrot

    Leviathan

    No.: 239105

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2019 10:08

    litografie, 2018, 55 x 45,5 cm, PD, 108/180

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Petr Fiala

    Skalár

    No.: 239104

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2019 10:07

    barevná litografie, 2008, 70 x 50 cm, PD, 9/39

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Petr Bařinka

    Diverse I

    No.: 239098

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2019 10:04

    sítotisk (dvojtisk), 2016, 50 x 70 cm, PD, 5/25

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Mirka Věrčáková

    Přísloví

    No.: 227111

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:34

    kombinovaná technika, papír, 2010, 42 x 29,7 cm, sign. PD Mirka 2010, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    V Praze

    No.: 240824

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:30

    zlatý reliefní tisk, 1972, 29,5 x 19 cm, sign. LD M. Troup, PF 1973, studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts decoratifs in Pari…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    No.: 240825

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:29

    zlatý reliefní tisk, 1975, 24 x 17,5 cm, sign. PD M. Troup, PF 1976, studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole des Arts decoratifs in Pari…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Královský letohrádek

    No.: 227741

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:28

    lept, mezzotinta, 18,5 x 31,6 cm, sign. PD E. Tomanová, pasparta, 157/200, pasparta mírně poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Pra…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Pražské střechy

    No.: 211179

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:27

    print on hand-made paper, 1979, 38,5 x 24 cm, signed RD v tisku Šindlar 79, paper slightly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Portrét chlapce

    No.: 204054

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:26

    litografie, 1968, 43,5 x 25 cm, sign. PD F. Sembdner 68, při okrajích mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Lesní alej

    No.: 215762

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:13

    pastel, propiska, tužka, papír, 1993, 24,4 x 11,9 cm, monogr. LD EF 93, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

    Rozvětvený strom

    No.: 215767

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:12

    akvarel, pastel, papír, 1992, 13 x 26,5 cm, monogr. LD EF 92, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Stromy u břehu

    No.: 240863

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:09

    pastel, akvarel, papír, 2000, 21,8 x 9,4 cm, monogr. PD EF 2000, nahoře znečištěný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Miroslav Němeček

    Ahoj

    No.: 215376

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:08

    suchá jehla, 22 x 30,5 cm, sign. PD M. Němeček, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Havel

    Okoř II.

    No.: 240843

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:05

    litografie, 1974, 30,7 x 46,3 cm, sign. DU Havel 74, 50/140, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Vladimír Cidlinský

    Pohled do vesnice

    No.: 211061

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 18:04

    lithograph, 23,3 x 43,1 cm, signed RD V. Cidlinský, 19/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Městečko

    No.: 240841

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2019 18:42

    lept, 19,3 x 15,6 cm, sign. PD KWellner, zašpiněný papír, na papíře vodní skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of A. Kalvoda

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Katedrála v Brně

    No.: 240842

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2019 18:41

    lept, 21,8 x 16 cm, sign. PD KWellner, zašpiněný papír, na papíře vodní skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of A. Kalvoda

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Havíř 1460

    No.: 223365

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2019 18:40

    litografie, 1949, 31,5 x 17 cm, sign. PD Jaroslav Vodrážka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Maxmilian Švabinský

    Slavnost stých narozenin Iosefa Mánesa Pantheon 1920

    No.: 240849

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2019 18:38

    lept, 1920, 22,8 x 15,2 cm, sign. PD M. Švabinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Scie…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Staroměstské náměstí

    No.: 229757

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2019 18:36

    lept, 33 x 28,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Zenisek

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Probošt

    (1880-1953)

    Cesta do Mirotic

    No.: 197650

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2019 18:35

    litografie, 1953, 26,9 x 41,3 cm, sign. PD Probošt, z kompletu Alšovým krajem, při okrajích mírně zašpiněný a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaromír Malkus

    (1899-?)

    Žluté růže

    No.: 215772

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2019 18:34

    dřevoryt, 1967, 30,1 x 20,1 cm, sign. PD, 17/18, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Estimate: k CZK

    Vyšehrad

    No.: 226455

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2019 18:32

    lept, 24,6 x 31,5 cm, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Kočár s koňmi na náměstí

    No.: 236714

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2019 18:31

    akvarel, kvaš, papír, 38 x 28,3 cm, sign. LD nečitelně, rám, papír P. M. Fabriano (Italy), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

    Hrad

    No.: 229894

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    akvarel, papír, 19,8 x 27,8 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře vodní skvrny, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids