Podzimní zátiší
akvarel, kombinovaná technika, papír, 1967, 43 x 31,5 cm, sign. PD Řečinská 67, rám, na zadní straně štítek s popisem
ID: 267296
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2022 18:26
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu