David Kolovratník (1978)
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:25
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)