Jedlíci ústřic
litografie, 23 x 23 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Le Charivari, přeložený papír, skvrny na papíře
ID: 267991
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:00
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)