Všechno, co chceme
litografie, 27,5 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu
ID: 268017
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:26
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)