lithography, 38 x 33,5 cm, sign. DM Milan Víšek
ID: 190392
Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2022 18:53
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
ID: 190392
Auction price: 250 CZK (11 €)
Current price: 250 CZK (11 €)