Orange Pekoe
litografie, 26,6 x 54 cm, sign. PD Milan Pech(?), v pravém dolním rohumimo tisk mírně pokrčený papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 235136
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 11. 2022 10:27
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Estimate: k CZK