Zátiší s čajovou konvicí
litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 244180
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 19:51
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids