Květiny
akvarel, papír, 43,9 x 30 cm, sign. LD Hejkrlík
ID: 246241
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2022 18:18
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
ID: 246241
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)