Malíř Vojtěch Sedláček
litografie, 54 x 43 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/22, papír při okrajích mimo tiks pomuchlán a několikrát drobně natržen
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 247042
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2022 20:24
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**9 History of bids