Mikrokosmus I.
litografie, 43,9 x 30 cm, sign. PD Michaela Roubíčková
žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
ID: 255561
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:42
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)