Na Karlově mostě
akvarel, tuš, papír, 66 x 24,5 cm, sign. LD , rám, jemně zažloutlý papír
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of prof. Masek, E. Dite, V. Hynais
ID: 262395
Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2022 19:00
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids