Zátiší s citronem a okurkou
olej, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD , rám, rám zašlý
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 267284
Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 11. 2022 21:00
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids