Odjezd
olej, plátno, 50 x 50 cm
žák M. Rittsteina na AVU v Praze
ID: 267581
Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 17:25
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu
olej, plátno, 50 x 50 cm
ID: 267581