Provazochodkyně
litografie, 17 x 24 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, z časopisu Journal Amusant
ID: 267993
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:02
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)