To, co Rusové nazývají strategickým hnutím
litografie, 21 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, roztržený papír - slepeno
ID: 267998
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:07
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu