Nepříjemná situace
litografie, 23 x 21,5 cm, LD značeno na kameni h.D., volný list, skvrny na papíře
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268007
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:16
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids