Rakouský císař a Pruský král se rozhodli bojovat novými zbraněmi
litografie, 20 x 26,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, při okraji roztržený papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268014
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:23
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids