Otec, který nutí svého syna sát mléko dobrých zásad
litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, zažloutlý, při okrajích poškozený papír
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 268026
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 12. 2022 14:35
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids