Krajina s potokem
olej, lepenka, 35 x 50 cm, sign. PD V Šíma, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 268382
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 01. 2023 18:49
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids