Lilium auratum
ocelorytina, 19 x 11,3 cm, sign. PD Honsa, č. 1/52, mírně poškozeno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 278004
Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2023 19:30
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)