Květinové zátiší
olej, plátno, 80 x50 cm, sign. PD Majdl T., rám, na rámu drobné oděrky
ID: 177919
Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:04
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)