R. Mošna
olej, plátno, 1970, 44 x 51 cm, sign. PD R Mošna 70, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 12. 06. 2024 14:28
Current price: 700 CZK (30 €)