Potok
olej, sololit, 1998, 61 x 90 cm, sign. PD Kroča20.9.98
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 245184
Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:44
Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)