Alois Valenta (1951)
litografie, 1980, 15 x 14,2 cm, sign. PD Valenta 80, 62/100
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 16:47
Current price: 100 CZK (5 €)