František Toman (1886-1942)
olej, karton, 47,5 x 65,5 cm, sign. PD Toman Fr., rám
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:48
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)