Kameny
litografie, 35,5 x 27,2 cm, sign. PD F. Vlk, 21/49, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii)
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 260224
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 16:51
Current price: 100 CZK (5 €)