Aetatis Svae LXXXIX (II)
litografie, 2002, 48,5 x 37,7 cm, sign. DU B. Krátký 2002
studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
ID: 261805
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:32
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)