Strom ptačího života II.
akvarel, tuš, kombinovaná technika, papír, 1970, 49,8 x 65 cm, sign. DU Jana Míčková 1970
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 261845
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2024 18:11
Current price: 1.000 CZK (42 €)