V lese
litografie, 1967, 43,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaromír Skřivánek 67
žák prof. Pecháčka na UMPRUM v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj a Sdružení pražských malířů
ID: 261985
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:42
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)